EBA 2018

Minul oli esimene kogemus EBA2018 osalemisel. Mingisugust auhinda ma kohe kindlasti ei oodanud, sest pole veel jõudnud kätte see järjekord, et paljud mind teaksid. Varsti on ehk, haha.

Ma tegelikult arvasin, et see üritus tuleb natukene fancym ja eeldasin, et rahvast tuleb sinna palju kohale, kuid siiski nii palju rahvast seal ei olnud.

Minu päev algas umbes kell 12 hommikul sättimisega, sest hakkasime 14 aeg sõitma. Meik läks hästi, kuid riietus oli see, mis lõpuks maru närvi ajas, sest nagu ikka naistel kombeks, riidekapp on riietest pungil, aga kunagi pole midagi selga panna… Ise olin rohkem, kui kindel, et selga ajan punase kleidi ja ongi vinks-vonks. Aga oh ei! Nope, polnud selle tuju. Seega proovisin seda ja seda ja seda, aga ei ükski ei passinud selga nii nagu mu mõistus nōudis.

Kõik muutus siis, kui me otsustasime Gertuga, et käime kähku pōhjakeskuses läbi ja ostame endale samasugused riided. Läks kiirelt, sest üsna kähku leidsime täpselt ideaalse riietuse. Me ei saanud rohkem rahul ollagi.

Outfit of the day- armas newyorker pani meid riidesse.

Esialgu otsisisime me seda paika loomelinnakus taga ja no mõtlesime, et meie seda ülesse ei leiagi, kuni taipasime, et kell on alles nii vähe, istume maha ja ootame natukene, kuni kuskil miskit liikuma hakkab.

Asjale selgusele jõudes astusime sisse, kuni meilt küsiti, et kas me tulime sinna tööle. Haha, ilmselt arvati, et me oleme promo tüdrukud, sest olime samamoodi riides. Vabandust, aga see on nii naljakas ja ma naersin selle üle pool ōhtut.

Kui me läksime pilti tegema, siis ma purskasin lihtsalt naerma, sest see kõik oli nii maru naljakas ja ma ei suutnud oma naeru kinni hoida. Teate ju küll, kui vahest tekib see hetk, kus lihtsalt ei saa pidama. Gertu kostis selle peale seda, et see on see, kui ema saab üle pika aja kuskile välja ja tunneb ennast hästi. Haha.

Esimesena oli seal töötuba. Meie valisime promoty töötoa: sisuloome kui elukutse. Tuleb tõdeda, et minu jaoks oli sellest väga palju abi ja sain palju targemaks, ning mis peamine! Sain väga palju mõtteainet. Igati kiiduväärt töötuba. Natukene halb oli see, et istekohti oli tõesti väga vähe. Ma ei tea, kas siis eeldati, et rahvast väga ei tule või mida, aga istekohti oleks võinud tõepoolest rohkem olla.

Kas jõuame lõpuks auhindade jagamiseni? Jah, tõesti see nii on. Kui ma nüüd täiesti aus olen, siis mul oli kohati “karp lahti” kui ülbe ja nõme mõni blogipidaja on. Ma siinkohal ei räägiks nimedest, aga minule tõesti mõni võitja tundus väga ennast täis. Ma ei taha olla ebaviisakas. Tõesti. Aga ma endiselt ei suuda uskuda. Ma isegi ei loeks nende blogi enam mitte kunagi. Isegi kui blogi oleks hea. Silme ette jääb ikka nende olemus. Aga see selleks.

Kuigi ma ARMASTAN Brigitte Susanne Hunti, siis sel korral ei saa ma öelda, et ta oleks minu poolehoiu võitnud. Sel korral olid piirid ületatud, kahjuuuuks.

Ma tean, et paljudele ei meeldinud Anu Saagimi naljad, kuid ma ei tea, mina naersin. Võib-olla ma pole liialt kursis nende teemadega, mille üle ta nalja tegi, aga vahepeal oli naljakas küll. Eks mõned kohad olid jah sellised, kus oleks võinud tagasi hoida või üldse mitte suu lahti teha, aga samas ma mõistsin seda halba huumorit. Tavaliselt ma ausalt labaste naljade üle ei naera.

Korralduslik pool oli täitsa hea, kuid samas ma ise arvan, et seal oleks võinud rohkem tegevust olla vms. Lisaks võiks olla midagi sellist, kus saaks teiste blogijatega suhelda, sest oleks veider minna lambist kellegi juurde rääkima. Kõik olid justkui nii laiali ja omaette. Olekski justkui lihtsalt läinud sinna kaasa elama ja ongi kõik. Ma ise oleksin oodanud rohkem seda blogijate ühtsust, sest nende auks see ju korraldatud sai.

Ennast tundsin ma kui staar, sest ma pole ammu juba ennast nii ülesse löönud. See on see imeline emade elu, kui saad paar korda aastas kuskile suuremasse kohta minna 😁

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s