Suveks hambad valgeks? Yes, please.

Suveks hambad valgeks? Oh yes please, girl. Siin see on, nii minu kui ka sinu võimalus saada hambad valgeks kodus.

Nimelt sain ma hea võimaluse proovida smileo kodust hambavalgendus komplekti. Jah, sa saad õigesti aru, see siin on reklaam, kuid üsna pea minu aus arvamus asjast.

Kuidas see siis käib? Esiteks on sul üllatus-üllatus tarvis tellida see omale SIIT (sooduskood “madlista10 annab kogu ostult -10%). Kui see on sul käes, on vaja läbi lugeda hoolikalt juhend, et sa asja ikka õigesti teeksid. Mina lugesin seda nii igaks juhuks 5 korda, et ikka päris täpselt asjast aru saaks.

Komplekt näeb ise välja selline. Olete ju küll influenceritel näinud, et mingi sinine valguse asjandus on suu ees? Jah, just täpselt see ongi see. Esialgu vajad seda sinise valgusega otsa, et võtta süstal, sealt eemaldada kork ja siis silikoonist asjale lisada väiksed tilgad seda hambavalgendus vedelikku, mille sa sinna sinise valguse otsa paned, et sa seda suus saaksid hoida. Ja täpselt nii kerge see ongi. Hoiad peal 10-30 min. Esialgu soovitakse maximum ja siis hiljem hakkad aega vähendama.

Seda suus hoides oled küll nagu väikene beethoven, kuid see on ausalt täiesti okei😅. See võttis natukene ilastama, kuid ilmselt rohkem proovides saab juba ila neelamisest asja ka, kui kogemusi sellega rohkem on. Ehk esimene kord oli lihtsalt uus ja ei tulnud see kõik välja, kuid eks tulevik näitab, kuidas selle ilastamise teemaga jääb.

Nii kerge ja lihtne see ongi. Nüüd peab seda veel katsetama mõnda aega ja annan juba varsti teile tulemustest teada. Oled huvitatud? Siis hakka mind minu instagramis @madlista_ mind jälgima, et sa saaksid kursis olla minu toimetustega ja sellega, millal ma siia uue postituse laen🌸.

2 Comments

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s